جان برکف حضرت زینب(س) و امام خامنه ‏ای هستیم/ جزییاتی کامل از شهادت ابوهاجر و ابونوح + تصاویر

1392/06/30
یک مقام بلندپایه مدافعان حرم حضرت زینب(س) تاکید کرد: ظهر شده بود و ما حدوداً 200 متر از اراضی منطقه "عتمان" را از چنگ دشمنان خارج کردیم. حوالی ساعت 14:30 (به وقت محلی) در حالی که برای رفع خستگی در حال بازگشت بودیم؛ یکی از تک تیراندازهای تکفیری به صورت غافلگیرانه، «فاضل صبحی» که مشهور به "ابوهاجر" بود را با گلوله قناسه هدف قرار داد./ ما تا آخرین قطره خون خود را فدای حضرت زینب سلام الله علیها و امام خامنه ای خواهیم کرد و اعلام می‏کنیم که هیچ ضعفی از لحاظ قوای نظامی نداریم.


دانلود سایز اصلی تصویر
 به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ اخیراً در نبرد سهمگینی که مدافعان حرم حضرت زینب(س) با تروریست های سوریه داشتند، دو تن از نیروهای کلیدی "لواء ذوالفقار" به درجه رفیع شهادت نایل شدند و این دلیلی شد تا در راستای پوشش اخبار مدافعان حرم حضرت زینب(س) نهیبی به خود بزنیم.

این درحالی است که تروریست های سوریه با به خدمت گرفتن چندین شبکه و پایگاه خبری سعی در منحرف کردن و اذهان عمومی دارند ولی نسبت به پوشش رشادتهای مدافعان غیور بارگاه دخت امیرالمومنین(ع) کم لطفی شده است.

به درخواست فرمانده کل لواء ذوالفقار از فاش کردن نام اصلی وی معذوریم و این مقام مدافع حرم حضرت زینب(س) را با نام "ابوشهد" ـ همانطور که رسانه های عربی نیز ذکر کرده‏اند ـ معرفی می نماییم.

فرمانده کل لواء ذوالفقار اظهار داشت: برای اینکه گروه های مختلفی را در راستای حفاظت از حرم حضرت زینب(س) و مناطق شیعه نشین تشکیل دهیم، من و چند تن از مدافعان، شش ماه گذشته در کنار لواء ابوالفضل العباس؛ لواء ذوالفقار را تشکیل دادیم.«ابو شهد» افزود: پس از اینکه گروه های مختلف مدافع حرم تشکیل شد؛ تروریست ها جرات حمله به بارگاه ملکوتی حضرت زینب(س) را نمی کنند و زینبیه(س) امن و امان است. در همین راستا، حفاظت از مناطق شیعه را دستور کار خود قرار دادیم.

وی که با خبرنگار ابنا گفتگو می‏کرد خاطرنشان ساخت: سه ماه پیش با 200 تن از مدافعان به شهر درعا اعزام شدیم تا تروریست ها را از این کشور که مناطق شیعه نشین بسیاری دارد خارج نماییم.


فرمانده کل لواء ذوالفقار گفت: در همین راستا، درگیری شدیدی در مناطق "مخیّم"، "سحاری"، "المنشیه" و "عتمان" با تکفیری ها صورت گرفت.ابوشهد فرمانده کل لواء ذوالفقار


ابوشهد در مورد این عملیات اظهار داشت: عملیات آزاد سازی منطقه "عتمان" را در روز دوشنبه 16 سپتامبر ـ 25 شهریور ماه ـ  از ساعت 4 بامداد (به وقت محلی) آغاز کردیم. درگیری شدید شد و ضربات مهلکی را بر پیکره دشمن وارد کردیم.


وی ابوهاجر را جانشین خود نام برد و درباره نحوه شهادتش توضیح داد: ظهر شده بود و ما حدداً 200 متر از اراضی منطقه "عتمان" را از چنگ دشمنان خارج کردیم. حوالی ساعت 14:30 (به وقت محلی) در حالی که برای رفع خستگی در حال بازگشت بودیم؛ یکی از تک تیراندازهای تکفیری به صورت غافلگیرانه، «فاضل صبحی» که مشهور به "ابوهاجر" بود را با گلوله قناسه هدف قرار داد.ابوشهد افزود: تک تیرانداز از فاصله 500 متری ابوهاجر را نشانه رفت و گلوله اول به کمر وی اصابت کرد و وقتی به طرف دشمن برگشت، گلوله دوم به سینه اش برخورد کرد.


این مقام بلندپایه مدافع حرم حضرت زینب(س) تاکید کرد: «عیسی الرفیعی» مشهور به "ابونوح" وقتی صحنه شهادت ابوهاجر را دید؛ شتابان به سوی وی رفت تا پیکر مطهرش را از تیررس دشمن خارج کند تا پیکر مطهر این شهید به دست تکفیریها نیفتد. در همین حال بود که قناسه‏زن با یک گلوله ابونوح را نیز به شهادت رساند.وی در توضیح فعالیت های ابونوح به عراقی الاصل بودن وی بسنده کرد و گفت: عیسی الرفیعی از شهر "ناصریه" مرکز استان ذی قار، به دمشق برای حفاظت از بارگاه حضرت زینب(س) اعزام شد.


ابوشهد خاطرنشان کرد: با مشاهده این صحنه، سربازان به سوی قناسه‏زن حمله کردند ولی این تروریست به سرعت پا به فرار گذاشت و موفق به دستگیری وی نشدیم.


فرمانده کل لواء ذوالفقار ادامه داد: لکن در روند تعقیب و گریز این تروریست تک تیرانداز، سه نفر از تکفیری های مزدور را به درک واصل کردیم.


به گفته ابوشهد در پایان عملیات پاکسازی شهر درعا علاوه بر شهادت ابوهاجر و ابونوح؛ 14 تن دیگر از مدافعان مجروح شدند.

وی همچنین در مورد نحوه انتقال پیکر این شیعه دلاور گفت: قرار بود در صورتی که منطقه برای انتقال ابوهاجر ناامن باشد؛ وی را ابتدا به ایران و سپس به شهر نجف منتقل کنیم.وداع فرمانده با شیر لواء ذوالفقار

گفتنی است که «ابوغدیر» یکی از مقامات مدافع حرم حضرت زینب(س) روز گذشته ـ چهارشنبه 27 شهریور ـ در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ابنا، از انتقال احتمالی پیکر شهید ابوهاجر به ایران خبر داده بود.


ابوشهد در ادامه این گفتگو متذکر شد: خوشبختانه با همکاری دوستانمان، صبح امروز ـ پنج‏شنبه 28 شهریور ـ با پرواز ساعت 8 مستقیما به نجف فرستاده شد.


وی ادامه داد: حدوداً ساعت 16 نیز این شیعه با غیرت بر روی دستان خیل عظیم شیعیان و ارادتمندان اهل بیت(ع) در نجف تشییع شد و سپس در آغوش خاک آرام گرفت.فرمانده کل لواء ذوالفقار در پاسخ به سوال خبرنگار ابنا مبنی بر پایبندی مدافعان به مسوولیت خطیر خود تاکید کرد: ما تا آخرین قطره خون خود را فدای حضرت زینب سلام الله علیها و امام خامنه ای خواهیم کرد و اعلام می‏کنیم که هیچ ضعفی از لحاظ قوای نظامی نداریم چراکه کاملا مستحکم ایستاده ایم.


 اخبار مرتبط :

ــ فرمانده گمنام مدافعان مراقد اهل بیت(ع) در شامات + عکس در سوریه و ایران

ــ ابوهاجر با دو گلوله قناسه به شهادت رسید/ انتقال پیکر مطهر وی به ایران

ـ فرمانده کل لواء ذوالفقار: جان برکف حضرت زینب(س) و امام خامنه‏ای هستیم/ جزییاتی کامل از شهادت ابوهاجر و ابونوح + تصاویر

ــ چهار یادگار فرمانده شهید مدافعان حرم حضرت زینب(س) + عکس

ـ زانو زدن فرمانده پای پیکر مطهر یکی از شیران مدافع حرم + عکس

ــ تصاویر دیده نشده از «ابوهاجر» فرمانده شهید مدافعان حرم حضرت زینب(س)

ــ  مدافع حرمی که فدایی ابوهاجر شد + تصاویر 

ـ گروهک تروریستی "داعش" خلبان بالگرد سوری را ذبح کرد + عکس(18+)

ـــ تصاویر/ همه اتفاقات هولناک در سوریه(18+)

ـــ عکس دلخراش/ بچه سیدی که در روستای شیعه نشین "حطله" ذبح شد (18+)

ـــ عامل اصلی کشتار 60 شیعه در سوریه+عکس

ــ فیلم/ گوشه ای تازه از جنایت‏های جبهة النصره در سوریه(18+)

ـــ جایزه برای سر فتوادهنده ذبح کودکان شیعه/ فرار مفتی مزدور به قطر

ــ اعدام دو نوجوان زیر 15 سال از اهالی منطقه شیعه نشین نبل و الزهراء+ تصاویر

ــ بازهای شام؛ جانورانی که در پوشش انسان جنایت می‏کنند + عکس (18+) 

ــ روایت خبرنگار آمریکایی از ذبح سرباز ارتش سوریه + تصاویر(18+)

ــ تشییع پیکرهای شهید ابوهاجر و شهید ابونوح در حرم حضرت زینب(س) + تصاویر

http://abna.ir/data.asp?lang=1&id=464781

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد